Buduj z drewna!

Zbuduj swoją pierwszą, małą konstrukcję z drewna i poznaj podstawy ciesielstwa ✏️ 🛠 🪜 🪚

✅ Zacznij od wiedzy wstępnej
✅ Poznawaj najlepsze praktyki
✅ Poczuj sprawczość w budowaniu

✅ Zacznij od wiedzy wstępnej
✅ Poznawaj najlepsze praktyki
✅ Poczuj sprawczość w budowaniu

* to jest darmowe szkolenie ONLINE

To pierwszy krok zanim zbudujesz…

drewutnię, taras, domek, saunę, huśtawkę, ławkę, zadaszenie, pergolę, szklarnię, wędzarnię lub jeszcze coś innego!

Ponad 500 absolwentów

Dotychczas przeszkoliłem na żywo kilkaset osób pracy z drewnem. Teraz czas na szkolenie online dla każdego!

Michał Olejnicki - uczestnik warsztatu

Szkolenie o Jędrzeja uruchomiło we mnie "drewnianą pasję". Zdobyłem fach i buduję dla siebie przedmioty użytkowe!

Więcej o Mini-Kursie
ciesielstwa online

Więcej o Mini-Kursie
ciesielstwa online

🟡 Po zapisie będę wysyłać Ci co tydzień 1 mail z opisem podstaw pracy z drewnem.

🟡 Będę mówił o narzędziach i o materiale, o etapach budowania z drewna, o trasowaniu i cięciu, o wkrętach i o opalaniu drewna. Dam Ci przekrój przez różne zagadnienia i rozwiązania, omawiając te najprostsze, najbardziej dostępne i przydatne.

🟡 Stworzymy wspólnie, krok po kroku, prosty przedmiot użytkowy z drewna. Nie powiem Ci jeszcze co to będzie, ale jeśli faktycznie go wykonasz, to na pewno Ci się przyda!

🟡 W Szkole Cieśli zaczynamy od podstaw, aby od początku budować zgodnie ze sztuką i ćwiczyć się w najprostszych, podstawowych umiejętnościach, a potem stopniowo wchodzić w trudniejsze tematy.

🟡 Prowadzę Cię przez ten proces tydzień po tygodniu. Zawsze masz możliwość napisać do mnie e-mail z pytaniami lub uwagami na temat treści kursu.

To będzie początek Twojej drogi. Może w przyszłości zbudujesz coś większego?

🟡 Będę mówił o narzędziach i o materiale,o etapach budowania z drewna, o trasowaniu i cięciu, o wkrętach i o opalaniu drewna.

🟡 Dam Ci przekrój przez różne zagadnienia i rozwiązania, omawiając te najprostsze, najbardziej dostępne i przydatne.

To będzie początek Twojej drogi. Może w przyszłości zbudujesz coś większego?

Zbuduj coś w swoim ogrodzie

Twórz drewniane przedmioty w swoim otoczeniu i ciesz się nimi na co dzień. Kreuj samodzielnie swoją przestrzeń.

Autor szkolenia

Jędrzej Cyganik cieśla z 10-letnim stażem. Od 5 lat szkoli z pracy w drewnie. Właściciel firmy "Drwa", miłośnik lasu i budowania.

Cykliczne materiały

Po zapisie będziesz otrzymywać informacje o kolejnych krokach. Będziemy wysyłać filmy instruktażowe, rysunki i opisy dobrych praktyk.

Społeczność cieśli

Być może dołączysz do grona pasjonatów, dla których praca z drewnem to najprzyjemniejszy sposób spędzania czasu.

Zapisz się teraz bezpłatnie

…na darmowy mini-kurs ONLINE z podstaw ciesielstwa. Po zapisie na poniższym formularzu będziesz dostawać co kilka dni kolejne lekcje.

Dodam Cię do listy mailowej, z której możesz wypisać się w każdym momencie. Zapisując się, wyrażasz zgodę na przesyłanie, informacji o nowościach, produktach i usługach administratora serwisu SzkolaCiesli.pl. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

Home | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt